Telefon: (+372) 5897 4122 | E-mail: info[@]nordhomes.com

facebook icon google plus icon linkedin icon

Pakume elamute ja mitteeluhoonete projekteerimist objektidele nii Eestisse kui mujale. Projekti lähteülesandeks võib olla olemasolev projekt, mida me vastavalt soovile muudame või lihtsalt kirjeldus soovitud lahendusest.

Omame projekteerimise kogemust eramute, paarismajade, korterelamute, ühiskondlike hoonete ja mitmete mitteeluhoonete valdkonnas.

Teostame projekteerimist järgmiste staadiumiteni:

Eskiisprojekti staadium - eskiisprojekt on esmane ülevaade projekteeritavast hoonest, kus saab paika panna hoone siseplaneeringu ja välislahenduse.

Eelprojekti staadium - eelprojekt on juba täpsem ülevaade projekteeritavast majast nii ruumide, materjalide kui ka kütte, vee ja ventilatsioonisüsteemi mõttes. Samuti on siia lisatud hoone tehnilise lahenduse kirjeldus ja asendiplaaniline paigutus. 

Põhiprojekti staadium - Põhiprojekt on ehituspakkumiste korraldamise aluseks ja selles määratletakse ehitise tehnilised lahendused sellise detailsusega, mis võimaldab ehitusmaksumuse määramist.

Tööprojekti staadium - Tööprojekt on ehitustööde aluseks olev projekt, milles detailiseeritakse põhiprojekti lahendusi, arvestades valitud töötehnoloogiat ja konkreetsete firmade materjalide ning toodete kasutamist.

eesti puitmajaliit logo
 
logo-footer | © Nord Homes - arhitektuuribüroo + majatehas | Projekteerimine EEP002891 | Ehitamine EEH007512